pro kiting a paragliding
reklamní blok
Já nemusím...
05.12.2012 / 08:30

Na štědrý den ženská nadává manželovi: "Od rána furt něco žereš, večer uvidíš tak pi.. a ne zlaté prase"!
Manžel se zasměje a říká: "Ne-ne, já nemusím, já už ji vidím..."
Web Tomáše Halíka
18.02.2013 / 15:54
Extra třída pro ty co mají něco v hlavě a vědí, že myšlení bolí...

mons. Prof. PhDr. Tomáš Halík Th.D.


 NÁVŠTĚVNOST
 uplynulých 50 dní
Manci 23.04.2007 / 21:50 přečteno: 4190 x


Ahoj,
tak dneska byl pěkný letový den.
Začalo to krásným dobrodužným vývozem na V3S, která dokáže zdolat neuvěřitelně strmá stoupání..
Pro mě osobně to nezačalo moc dobře. Včera na tom sluníčku jsem se trochu přismahnul a lehký úpal byl provázen mírnou nevolností a bolestmi hlavy, které jsem zahnal teprve ve svozové hospodě.
Dnes jsme letěli ze startoviště Slubnica s převýšením cca 700 metrů, prostě takový místní Mravenec, nebo Annecy. Nádherný hřeben s žebírky a otočňáky, střídavě v rovinách a na hřebeni. Startoval jsem první a ejhle hnil jsem a hnil až jsem se začal zvedat z ňejakejch 100 metrů nad zemí, pomalu, v půlkách a bublinách, nikdo nestartoval..Když jsem se konečně vyzvedal do výše startu. To už ale startovala Renča, Kája Hubl, David Dusík a Tomáš Svoboda, čili vlastně náš tým.
V tu chvíli jsem ale už řešil vyměklé křídlo někde za hlavou a pro tentokrát výška asi 50 m nad stromy stačila. Tahle nezbedná bublina posléze dorazila i k Renátce a ta nezklamala a předvedla také krásnou sestavičku.
V závodním rytmu jsme se dostali k prvnímu otočňáku, kde jsme ovšem doplatili na náš spěch a rozsáhlá cirovitá oblačnost nakonec donutila přistát mě i Davida. Renča s Kájou a Tomášem se ovšem vyškrábali z údolí a pokračovali.
Po chvilce jsme pod prvním otočňáku byli docela pěkná partička.
Potom se počasí začalo zlepšovat. A sledovali jsme jak Pišta vede závodní pole a za ním to smažili Renátka, Peter Vyparina, Peter Vrabec, Robert Kaučárik a téměř potmě se objevil legendární rogálista Vlasta Hloušek, který to k naprosté konsternaci všech dotáhl nejdál. Teda aspoň myslíme, výsledky zatím nejsou. Podle poslední zprávy je smolařem dne Peter Vyparina, který aspiroval na vítěze prvního dne, bohužel však mu GPS nezapsalo první otočňák, který byl také otočňákem třetím.

Co víc?
Krásný den, krásný tásk, krásní lidé, krásná příroda a pivo bez bublinek!
Snad jen zítra doletět.

Tedy ahoj zítra!

Text: Manci
Foto: Renátka Kuhnová.
Výsledky by měli být ráno na www.skyfly.cz


Přidat názor (max. 1000 znaků)
Napište do políčka součet 3 a 7

Názory k článku