pro kiting a paragliding
reklamní blok
Já nemusím...
05.12.2012 / 08:30

Na štědrý den ženská nadává manželovi: "Od rána furt něco žereš, večer uvidíš tak pi.. a ne zlaté prase"!
Manžel se zasměje a říká: "Ne-ne, já nemusím, já už ji vidím..."
Web Tomáše Halíka
18.02.2013 / 15:54
Extra třída pro ty co mají něco v hlavě a vědí, že myšlení bolí...

mons. Prof. PhDr. Tomáš Halík Th.D.


 NÁVŠTĚVNOST
 uplynulých 50 dní
SkyLife 14.03.2007 / 00:49 přečteno: 4420 x

Naše paraglidingová reprezentace dorazila včera, 13.3.2007 v 17:25 na letiště Ruzyně.
Po několikadení cestě, unavení ale šťastní reprezengtanti uslyšeli z letištního rozlhasu: "Vítáme zlatou paraglidingovou reprezentaci v čele se zlatou Petrou Slívovou!"
"Doufám, že to slyšela ta nevěřící letuška co nás měla za blázny, když jsme ji říkali, že spěcháme na tiskovku", usmívá se Petra.

Na letišti již čeká poměrně velký houf fanoušků a přátel v čele s novopečeným manželem Martinem Slívou s obrovským slonem. Transparenty, mávátka, kamery, foťáky, prostě všechno co patří k návratu reprezentace se zlatými medajlemi. Po spoustě blahopřání a objímaček se celá skupina přesouvá do VIP zony kde již čeká salónek na tiskovku s občerstvením a reportéry z Čt a jiných médií.

Paní co má tuhle zónu na starosti byla trochu zaskočená ale s úsměvem konstatuje, že tohle tu ještě neměli a dodává, že si asi na tuhle úspěšnou partičku bude muset zvykat.
Tiskovku zahájil neformálním proslovem Aleš Kočí.
Prosím, můžete se ptát, vyzývá moderátorka a po chvilce rozpačitého ticha pokládám dotaz. Pak už se otázky rozproudily a byla to zajímavá tiskovka. Profesionální novináři z televize spíš pokládali dotazy typu, a co jsou to slabé podmínky, co je to rozbitý stoupák? A marně se snaží pochopit na co se to ti ostatní ptají a co jim to dotazovaní odpovídají. Na konci tiskovky je přípitek šampaňským a malý raut. Martin Slíva rozdává novinářům cédéčka s krásnými fotkami z tohoto mistrovství a zve všechny do restaurace, kde zajistil salónek.
Cestou z letiště zpovídáme Františka Pavlouška a pak krátce navštívíme hospůdku. Tam se na chvíli objevila i mediální hvězda "Schrek", a na závěr roztláčíme auto ve kterém brňenskoprostějovská část reprezentace odjíždí domů. Excelentní pohled je na sprintujícího Tomáše Braunera, který v jedné ruce drží vítěznou trofej a druhou roztláčí auto, které řídí František Pavloušek.
Další reportáž najdete na Serveru Flying, kde zajisté bude i mnoho rozhovorů, které Petr stihl natočit.Přidat názor (max. 1000 znaků)
Napište do políčka součet 5 a 9

Názory k článku