pro kiting a paragliding
reklamní blok
Já nemusím...
05.12.2012 / 08:30

Na štědrý den ženská nadává manželovi: "Od rána furt něco žereš, večer uvidíš tak pi.. a ne zlaté prase"!
Manžel se zasměje a říká: "Ne-ne, já nemusím, já už ji vidím..."
Web Tomáše Halíka
18.02.2013 / 15:54
Extra třída pro ty co mají něco v hlavě a vědí, že myšlení bolí...

mons. Prof. PhDr. Tomáš Halík Th.D.


 NÁVŠTĚVNOST
 uplynulých 50 dní
Karel Vejchodský 09.03.2006 / 12:44 přečteno: 4399 x

1. března 2006 byl spuštěn nový ročník Českého poháru paraglidingu (dále jen ČPP) - celoroční volné přeletové soutěže pro nejširší okruh pilotů paraglidingových kluzáků. Přihlásit se může kterýkoliv český pilot vlastnící platnou pilotní licenci. Pro dokumentaci výkonů (přeletů) je možné použít navigační přístroj GPS schopný zaznamenávat ulétnutou trasu.

Výhodou ČPP je jeho volnost - každý pilot si může určit své místo startu kdekoliv v Evropě a svůj den od března až do konce října podle svých časových i finančních možností. Minimální ulétnutá vzdálenost nutná pro přihlášení do soutěže je 5 km.

Vyhodnocovací systém a web letošního ČPP prošel výraznými změnami. K přihlášení výkonu postací stáhnutý tracklog z GPS ve formátu IGC, vše ostatní zařídí server. Prohlížení přihlášených výkonů je nyní velmi podrobné a interaktivní, nad různými podkladovými mapami lze bez problémů zjistit kudy a v jakém čase pilot letěl, jakou měl výšku či rychlost.

Zveme nejen všechny piloty a letecké fandy, ale i nezávislou veřejnost k nahlédnutí na web Českého poháru. Určitě zde najdete mnoho zajímavých informací o tomto způsobu soutěžení mezi oblaky pro radost.

Tým PGweb.cz – organizátor ČPP 2006 Stránka ČPP


Přidat názor (max. 1000 znaků)
Napište do políčka součet 6 a 7

Názory k článku