pro kiting a paragliding
reklamní blok
Já nemusím...
05.12.2012 / 08:30

Na štědrý den ženská nadává manželovi: "Od rána furt něco žereš, večer uvidíš tak pi.. a ne zlaté prase"!
Manžel se zasměje a říká: "Ne-ne, já nemusím, já už ji vidím..."
Web Tomáše Halíka
18.02.2013 / 15:54
Extra třída pro ty co mají něco v hlavě a vědí, že myšlení bolí...

mons. Prof. PhDr. Tomáš Halík Th.D.


 NÁVŠTĚVNOST
 uplynulých 50 dní
Dušan Hrubý 07.03.2006 / 09:13 přečteno: 3962 x

Cago Manci,
v nedeli melo byt supernadherne, ale mrholilo, inu turecke hospodarstvi... tak jsme jen tak brouzdali po okoli a Carlos si to pak nakonec predvecerem slitnul.
Dnes v pondeli bylo supernadherne preletove pocasi, alespon tedy dopoledne kumulostrady jak namalovane, zakladny do c. litru nad startem, uplna pohodicka oku lahodici.
Druhy letosni let nebylo treba uspechat, Carlos ma celkove nalitano, ze by to na prstech spocital, tak jsem radeji vzdy cekal az v poradku odstartuje. Adrenalin byl uz v okamziku, kdy jsme hledali nejaky startovni plac. Nikde na netu ani od mistniho pilota jsme se nedovedeli, ze by se pobliz jeste nekde litalo, tak jsme proste vyrazili od more smer do vnýitrozemi, ze neco najdeme. Kopce jsou moc pekne, casto to vsak dost zadratovane. Na delsi vylet do pustejsiho vnitrozemi, kde se dalo cekat min dratu jsme nemeli cas, nakonec jsme vsak nasli dve mista odkud by to slo. Nijak jsme se nehonili, termix celkem busil, a ze do toho naskacem mezý 13.-14.h. Jenze se to pak hrozne rychle zadeklilo, foukalo z boku, takze v podstate klasicka situace PKZ - pohoda pohoda, vyckavani a pak politani s odrenyma usima :-)
Karel pristal na nasi "oficialni" pristavacce, co jsme si vytipovali, ja o flak cesty dal, na nejakem poli, kdyz uz jsem se proti vetru moc neprosazoval. Ze dvou prilozenych fotek bude zrejma zmena mezi 13:30 a 14:30 :-(
Spravil jsem se opet vecerni pohodou v kratasech nad morem.
Urcite by stalo za to udelat nejakou vetsi vypravu, aby se dalo litat ve vetsi skupine, domluvit se na nejakych svozech ap. Jelikoz jsme tady jen sami dva, tak jsme tim trochu omezeni. Celkove vsak naramna pohoda, akorat ten benzin tady stoji neuveritelnych 47 kc.
Zitra by melo trochu prifouknout, tak uvidime.
Dusan
Müdürlüđü, turizm sektörüne yönelik hazýr...


Přidat názor (max. 1000 znaků)
Napište do políčka součet 5 a 9

Názory k článku

(10.03.2006/12:37)
tak co novýho Dušánku nejak nepíšeš ,??? Pája.
(07.03.2006/19:19)
Vysiacı zarizanı jo, ale gpska je vymenena za jednu nenapadnou turkyni samozrejme s satkem :-) ale stalo to za to zazitky ti povypravime
(07.03.2006/11:06)
Mám ještě GPSku a vysílácí zařízení???? Nebo jste to už za něco vyměnili!!!

JiTi