pro kiting a paragliding
reklamní blok
Já nemusím...
05.12.2012 / 08:30

Na štědrý den ženská nadává manželovi: "Od rána furt něco žereš, večer uvidíš tak pi.. a ne zlaté prase"!
Manžel se zasměje a říká: "Ne-ne, já nemusím, já už ji vidím..."
Web Tomáše Halíka
18.02.2013 / 15:54
Extra třída pro ty co mají něco v hlavě a vědí, že myšlení bolí...

mons. Prof. PhDr. Tomáš Halík Th.D.


 NÁVŠTĚVNOST
 uplynulých 50 dní
Petr Dvořák 06.03.2006 / 03:05 přečteno: 4175 x

Po vzoru 11. září 2001 se teroristé tentokrát zaměřili na další, daleko významnější cíl – ředitelství SkyLife! Dvě letadla, která měla původně přistát na mezinárodním letišti v Praze-Ruzyni, byla unesena a namířena na budovu, v níž sídlilo i ředitelství SkyLife.
Teroristy pravděpodobně zlákal název SkyLife, tedy nebeský život, a rozhodli se přeměnit to na GroundDeath, pozemní smrt. Kdyby si prý Manci zaregistroval vedle domény SkyLife také doménu GroundDeath, mohlo všechno zůstat při starém a v pořádku. Takhle to ale bylo něco úplně jiného. Manci je svým nezodpovědným chováním při výběru vhodné domény natolik rozčílil, že se rozhodli učinit krutou pomstu.

Dvě dopravní letadla, patrně pod řízením samotných teroristů, vrazila do budovy SkyLife a zcela ji zničila. Manci sám naštěstí stihnul uniknout. Z budovy totiž vyskočil na záložním padáku, se kterým i spí (má jej pod polštářem) a potom zmizel v pražských ulicích za pomoci powerkitu Escape 6.1 Komplet. Štěstí, že v den útoku foukal silný vítr a umožnil Mancimu vyvinout vysokou rychlost. Z policejního prezídia prosákla informace, že na magistrále dokonce platil pokutu za překročení maximální povolené rychlosti. Hlavní ale bylo uniknout zdivočelým fanatikům, nenávidějícím SkyLife, a to se Mancimu podařilo. Nyní se ukrývá na neznámém místě v Holešovicích ve firmě Sortim, Přístav 19, v přízemí.

Na původním místě, kde stávala budova SkyLife, je neuvěřitelná spoušť. Pražané ji nyní nazývají Země Nula, podle Ground Zero v New Yorku. Družicové snímky ukazují již odklizenou suť z prostoru dřívější stavby.
"Postavím zde nový SkyLife a teroristé ať se teda těší," výhružně zatíná ruce v pěst Manci na neznámém místě v Praze Holešovicích.


Přidat názor (max. 1000 znaků)
Napište do políčka součet 10 a 10

Názory k článku

(08.03.2006/11:48)
Asi jsem trochu mimo.... Mám se to snažit nějak pochopit??? Radši zůstanu mimo:)
(08.03.2006/10:00)
Co bych hulil? Tak to fakt bylo! Dv.
(06.03.2006/11:39)
WTF? Dvořko Dvořko, nehul to! ;-) Hanz