pro kiting a paragliding
reklamní blok
Já nemusím...
05.12.2012 / 08:30

Na štědrý den ženská nadává manželovi: "Od rána furt něco žereš, večer uvidíš tak pi.. a ne zlaté prase"!
Manžel se zasměje a říká: "Ne-ne, já nemusím, já už ji vidím..."
Web Tomáše Halíka
18.02.2013 / 15:54
Extra třída pro ty co mají něco v hlavě a vědí, že myšlení bolí...

mons. Prof. PhDr. Tomáš Halík Th.D.


 NÁVŠTĚVNOST
 uplynulých 50 dní
Petr Dvořák 12.01.2006 / 10:11 přečteno: 4358 x

Sem tam se zimní počasí povede a napomáhá tak překlenout depresivní a většinou neletové období. Tak, jako v těchto dnech, kdy se udělala taková malá česká Sibiř. Jasno, mrazivo a romantično. Sešli jsme se se dvěma kamarády na Křivoklátsku, kluci se chtěli podívat na padáky a uvažují o tom, že se s nimi naučí létat.
Jedním z nich je moderátor rádia Kiss 98 Tomáš Adamec, druhým pak majitel autodopravní firmy a dvou kamiónů Zdeněk Ujčík. Padáky, které jsme rozbalili na oslnivě bílém sněhu pod modrou oblohou, se jim mimořádně líbily a když jsme prodiskutovali, jak je možné s nimi létat i na přelety a jak je celá ta atmosféra kolem toho krásná, rozhodli se do kursu přihlásit.

"A tenhle časopis Pilot, ten se dá někde koupit?" ptal se Zdeněk Ujčík. Odpověděl jsem mu, že ne, že je jen pro členy Letecké amatérské asociace, načež Zdeněk hned večer u horkého čaje vyplnil přihlášku za člena. Věnoval jsem mu jeden výtisk a cédéčko s fotkami a videem, Zdeněk byl nadšený.

Podobně i Tomáš, se kterým připravujeme takové povídání o paraglidingu pro Kiss 98 a protože Tomáš přechází i do televize Prima, možná to dopadne tak, že bude i pořad o tomto pěkném leteckém sportu v televizi.


Přidat názor (max. 1000 znaků)
Napište do políčka součet 4 a 6

Názory k článku