pro kiting a paragliding
reklamní blok
Já nemusím...
05.12.2012 / 08:30

Na štědrý den ženská nadává manželovi: "Od rána furt něco žereš, večer uvidíš tak pi.. a ne zlaté prase"!
Manžel se zasměje a říká: "Ne-ne, já nemusím, já už ji vidím..."
Web Tomáše Halíka
18.02.2013 / 15:54
Extra třída pro ty co mají něco v hlavě a vědí, že myšlení bolí...

mons. Prof. PhDr. Tomáš Halík Th.D.


 NÁVŠTĚVNOST
 uplynulých 50 dní
skylife 31.08.2005 / 18:29 přečteno: 4133 x

30.-31.8.2005
Nezávodní, leč plodné dny byly ve znamení "užívání si dovolené"...
V úterý pořadatelé vyhlásili neletový den poměrně brzo a tak bylo dost času si zajet zalétat.

S poměrně početnou skupinou padáčkářů jsme se vypravili na Liak, kde taktéž sice foukalo čtyřkou do zad, nicméně jižně směrovaný svah celkem spolehlivě ovívala termika a celkem bez problému se dalo odstartovat.
Pokud se člověk dopředu smířil s tím, že až bude míjet vrchní hranu svahu, rotor podkávající se s termikou trochu to zadrncá.
Nekteří nenabaživci si dávali až tři hodiny lítáníčka a pomalu rozpouštěli depresi.
Jiní již takové štěstí neměli. Osádka zájezdního autobusu, vypraveného na Liak k odpolenímu lítáníčku bohužel nedorazila. Po třičtvrtě uražené vzdálenosti dostaly echo z Liaku, že je neletovo. Paradoxní bylo že zpráva přišla od slovinských toppilotů ve chvíli, kdy se nad Liakem vznášelo už cca padesát, vesměs českých pilotů. Co bylo příčinou této akce se lze jen dohadovat, jelikož zmínění piloti mlčí.
Nesmíme opomenout, že včera se tu dožil(jen tak tak), svých pětatřicátých narozenin Pavel"Strejdánek"Reš a tímto mu blahopřejeme.
Večer proběhla párty u řeky Soča a plynule přešla v pěkný hudební mejdánek na kterém hráli profesionální muzikanti-padáčkáři.
Středa vypadala docela nadějně ale přesto vítr byl natolik silný, že nedovolil organizátorům vyhlásit disciplínu, která by byla bezpečná pro všechny piloty. V podvečer se vítr poměrně uklidnil a proběhlo pěkné volné létání. Nyní (18hod) část pilotů stále léta, část se již chystá na večerní grilovačku. Je to prima dovolená, snad se změní i v závody.

Důležitá informace: Včera byl propuštěn z vězení legendární "B" a všichni zde očekávají, kdy se objeví zde. Poslední zpráva byla že před branou vězení v Rakousku je připraven jeho vůz s plnou nádrží a klíčky pod nárazníkem...

Redakce Skylife děkuje za zapůjčení CPU pánům Šimoníkovi a Spoustovi, za fotky panu Hublovi a Spoustovi.


Přidat názor (max. 1000 znaků)
Napište do políčka součet 2 a 2

Názory k článku