pro kiting a paragliding
reklamní blok
Já nemusím...
05.12.2012 / 08:30

Na štědrý den ženská nadává manželovi: "Od rána furt něco žereš, večer uvidíš tak pi.. a ne zlaté prase"!
Manžel se zasměje a říká: "Ne-ne, já nemusím, já už ji vidím..."
Web Tomáše Halíka
18.02.2013 / 15:54
Extra třída pro ty co mají něco v hlavě a vědí, že myšlení bolí...

mons. Prof. PhDr. Tomáš Halík Th.D.


 NÁVŠTĚVNOST
 uplynulých 50 dní
Patrick von Mravenec 27.05.2005 / 12:05 přečteno: 4782 x

To co předvádí partička Charlieho Vejchodského v současných dnech, to tu ještě nebylo!
Zajisté jste už slyšeli o závodě X - Alps. Něco obdobného teď provádějí Karel Vejchodský, Pavel Dohnálek a Vlasta Puczoch, ale né skrz Alpy, ale napříč Českou republikou!

Dobrodružný přelet napříč Českou republikou v tuto chvíli prožívají brněnské legendy. Poněkud zvláštní počasí s téměř bezvětřím jim k tomu napomáhá.
Před včerejškem odstartovali z Kozákova, přistáli na Černé hoře, včera odstartovali z "Černé" a přistáli roztroušeně v Orlických horách a v předhůří Jeseníků. Dnes chtějí pokračovat z Mravenečníku směrem Beskydy.
Karel nás už v úterý informoval o svém plánu, ale v rámci své skromnosti to jen šeptal. Pokud se to však podaří, bude to naprostá bomba vykřikoval Manci včera do telefonu.
Držme jim palce a pokud se jejich záměr podaří bude to opravdu zase jeden krásný a splněnný sen.

Rozhovor s Pavlem "Pablo" Dohnálkem zachycený před pár minutami při vývozu na Mravenečník si můžete přehrát zde.Fotky jsou též z předněkolika minut z Mravenečníku a budou postupně doplňovány.

16:01 Tak chlapci prožili v Jeseníkách roztrhanou úzkou termiku kombinovanou se silným větrem a dostupy sotva 500m nad kopec. Přistáli proto raději někde u Sobotína na koupališti a budou sledovat vývoj a zvažovat zda zítra pokračovat, nebo přelet ČR ukončit. Krátké video pořízené na startu Mikim Vikim a jeho zázračným telefonem si přehrajte v QuickTimePlayeru a stáhněte zde (1,5MB).
Start z Mravenečníku zde (0,5MB)


Přidat názor (max. 1000 znaků)
Napište do políčka součet 6 a 6

Názory k článku