pro kiting a paragliding
reklamní blok
Já nemusím...
05.12.2012 / 08:30

Na štědrý den ženská nadává manželovi: "Od rána furt něco žereš, večer uvidíš tak pi.. a ne zlaté prase"!
Manžel se zasměje a říká: "Ne-ne, já nemusím, já už ji vidím..."
Web Tomáše Halíka
18.02.2013 / 15:54
Extra třída pro ty co mají něco v hlavě a vědí, že myšlení bolí...

mons. Prof. PhDr. Tomáš Halík Th.D.


 NÁVŠTĚVNOST
 uplynulých 50 dní
karin,costa,manci 07.02.2005 / 16:15 přečteno: 4306 x

Druhý víkend za sebou nádherné počasí se sněhem a vítr žádný. To by se jeden zbláznil. V neděli od rána jsem odolával náporu Costy a Kristýny kteří chtěli opět na sjezdovku. Kity nachystané u dveří a já u okna sledoval na protějším kopci každý záchvěv větví. Odolal jsem i návrhu na běžky od Páji a vycházce se psem a kočárkem od Zdenka a Zuzky.
Ve 12:00 zavolal Carlos a celý udýchaný tvrdí že šlape na legendární kopec "Vražda" a je si jist že to bude ok. O deset minut později přišla od něho sms: Jo !!!
Zavolal jsem Pájovi tu zprávu tváříc se že mě to jako vůbec nebere a že mě zimní lítání stejně nebaví. Za dalších deset minut už Pája tůroval svého Forda před biohauzem a popoháněl nás ať sebou mrskneme.

Chtěli jsme zavolat Carlosovi a zeptat se ho jak to najdeme, ale ten už bohužel zahájil svojí pětihodinovou svahovačku.

Cvíli jsme jezdili po Písečné a trefovali tu správnou cestu až nás zachránili místní německy hovořící obyvatelé a ukázali kudy kam. Po adrenalínové cestě s Pájou, který kontinuálně vedl auto ve smyku jsme konečně zaparkovali u hnoje a pozdravili se s partičkou Jirky Křivky z Litomyšle.

Při výstupu na kopec v hlubokém sněhu jsem málem umřel, jelikož mě Pája s holkama hnali jak nadmutou kozu. Na kopci zdravím početnou partičku kolem kluků Kupkových z Rychnova nad Kněžnou a když jsem postupně z báglu vytahoval přaskáče,lyžičky,úvazek, 3 kity a termosku s čajem pozoruju jak jim vypadávají oči z důlků. To není vercajk pro mě, uklidňuju je a pomrkávám na moji neteř Karin a Costovu dceru Kristýnu.

Honza Kupka skočil do vzduchu a pak se startoviště ucpalo nerozhodnými kamarády. Cvilku jsem dělal nestranného pozorovatele, ale pak jsem to začal drze organizovat, abychom se do vduzchu dostali všichni. Divil jsem se že mě nikdo neposlal nikam, ale tohle byli lítači jak mají být a nakonec jsme si polítali všichni. Bylo vidět i pár pěkných kousků v podání přátel Jirky Křivky.

Costa s holkama zatim provozovali powerkiting a děsně si pochvalovali kity z dílny Františka Pavlouška.

Přistání nahoře a závěrečná vykecávačka už bylo jenom završení plodného dne, který okořenil Costa ztrátou bot...


Přidat názor (max. 1000 znaků)
Napište do políčka součet 3 a 2

Názory k článku