pro kiting a paragliding
reklamní blok
Já nemusím...
05.12.2012 / 08:30

Na štědrý den ženská nadává manželovi: "Od rána furt něco žereš, večer uvidíš tak pi.. a ne zlaté prase"!
Manžel se zasměje a říká: "Ne-ne, já nemusím, já už ji vidím..."
Web Tomáše Halíka
18.02.2013 / 15:54
Extra třída pro ty co mají něco v hlavě a vědí, že myšlení bolí...

mons. Prof. PhDr. Tomáš Halík Th.D.


 NÁVŠTĚVNOST
 uplynulých 50 dní
belmondo 10.01.2005 / 11:17 přečteno: 4484 x

Po čtrnáctidenní pauze způsobené nedostatkem sněhu a úpravou skluznic na našich prknech po návštěvě Jánských Lázní (článek Capter 1: Jánské Lázně) jsme se Standisem překonali náš odpor z Jáchymova a vyjeli jsme na západ Čech.

Naší původní destinací měl být SNB park na Neklidu. Po příjezdu na parkáč nás celkem překvapila nehorázná zima a hodně nepříjemnej vítr, kterej byl doprovázenej sněžením, takže člověku připadalo, jako že ho někdo fláká hadrem na vytírání přes ksicht. Jasně, na horách je většinou o něco chladněji, než ve vnitrozemí, ale když ráno vyjíždíte z Prahy a na teploměru je 7 stupňů Celsia, potom přijedete na Boží Dar a je tam minus 5,5 stupňů, tak to moc příjemný není.

Vylezli jsme tedy z vyhřátého auta a šli jsme se podívat na SNB park. Neklidský lokály musím fakt pochválit. Park byl v závislosti na povětrnostních podmínkách skvěle upravenej, náskoky na zábradlí skvěle vyšejpovaný, samotný skoky měly taky pěkně široký nájezdy, prostě klobouk dolů. Těmi, kteří ale na takovejhle profesionalismus nebyli připraveni, jsme byli mi dva. Já a Standis. Přiznám se bez mučení, když člověk za celej rok udělá maximálně pár výletů na rakouský ledovce, ale nijak moc ten snowboarding nehrotí, začne se trošičku bát. No prostě při pohledu na ty vysoký zábradlíčka jsme asi dostali závrať a jednomyslně jsme se shodli na tom, že Klínovec bude pro nás asi lepší. A taky tam tolik nefouká. Klínoveckej SNB park je totiž hezky schovanej v lese, kdežto neklidskej je přímo na návětrným kopci, takže tam fouká přímo strašně. Někdy až tak strašně, že když se chceš pořádně rozjet na skok, tak tě ten vítr zastaví přímo na hraně skoku. Nekecám, několikrát se nám to minulej rok stalo.

Když jsme dojeli na parkáč u Klínovce, sjeli jsme dolů k lanovkám a vyšlápli jsme asi 200 metrů do snb parku, byli jsme dost zklamaní. V celém SNB parku na Klínovci byla jedna bedna a malej skok. Na bedně natáčeli nějací kluci asi propagační videa, protože jim to dost šlo, a dávali tam nehorázný věci, tak jsme jim to nechtěli kazit. Šli jsme o kus dál a tam jsme si na jedný sněhový bouli postavili skok s tablem 1 metr :-) Stejně jsme totálně nerozježdění, takže jsme si tam zkoušeli menší rovný skoky, potom nějaký 180-ky, prostě pohodička.

Když ti profíci odešli, dostali jsme prostor k předvedení se na bedně i my. Minulej rok mi jibbing docela šel. Od té doby jsem ale totálně přestavěl nastavení svého vázání, ztratil trochu odvahy a prostě nějak jsem si nevěřil, tak jsem to pro jistotu jenom rovně přejížděl. Ale i samotný přejíždění a následnej seskok z bedny dolů pro mě na úvod sezony znamenalo obstojnou dávku adrenalinu, kvůli které tyhle věci absolovuju. Standis si tam dával nějaký skoky na tom jediným skokánku a byl taky celkem šťastnej.

Tohle příjemný odpoledne jsme zakončili excelentní adrenalinovou jízdou po známé karlovarské silnici domů, do hebkých nárůčí našich milých přítelkyň a lásek.

So, RIDE YOUR LIFE a těšte se na další reporty

BELMONDO

video


Přidat názor (max. 1000 znaků)
Napište do políčka součet 9 a 9

Názory k článku