pro kiting a paragliding
reklamní blok
Já nemusím...
05.12.2012 / 08:30

Na štědrý den ženská nadává manželovi: "Od rána furt něco žereš, večer uvidíš tak pi.. a ne zlaté prase"!
Manžel se zasměje a říká: "Ne-ne, já nemusím, já už ji vidím..."
Web Tomáše Halíka
18.02.2013 / 15:54
Extra třída pro ty co mají něco v hlavě a vědí, že myšlení bolí...

mons. Prof. PhDr. Tomáš Halík Th.D.


 NÁVŠTĚVNOST
 uplynulých 50 dní
manci 14.11.2004 / 19:43 přečteno: 4489 x

Při jedné jarní návštěvě paraglidistické hospůdky "Tlustá myš" jsem byl představen Radkovi Šimoníkovi, který byl hostem Jakuba "Bukače" Eiflera. Tenkrát mě ani nenapadlo jak velký vliv bude mít tohle setkání na moje další lítáníčko. Moji přátelé mě v té době již měli zpracovaného abych se zúčastnil ligových závodů v Beskydech a tak jsem se osmělil oslovit Radka, zdali by bylo možné si zapůjčit jejich padák Vega na tento závod. Předběžně mi to přislíbil a na závodech jsem si to tenkrát patřičně užil.

Parta kolem "Šikece", jak Radkovi říkají jeho přátelé, mě oslovila svým nekonvenčím a svobodným přístupem k paraglidingu a k životu vůbec. Známé, pro mě téměř legendární postavy českého paraglidingu Milan "Masox" Masařík, Karel "Charlie" Vejchodský, Pavel Dohnálek, Jirka Hlavinka, se projevili i jako bezva lidé a v osobě Františka Pavlouška jsem získal i jistotu spolehlivosti a důvěru v padáky Axis, které Franta projektuje a dohlíží na jejich výrobu.

Celá moje letošní sezóna byla ovlivněná touhle partičkou a fotky jsou z jednoho takového víkendu stráveného na kopci Pecková u Senice na Slovensku vylepšného stanováním a grilováním na zahradě u domu Šikecova tchána.


Přidat názor (max. 1000 znaků)
Napište do políčka součet 3 a 3

Názory k článku