pro kiting a paragliding
reklamní blok
Já nemusím...
05.12.2012 / 08:30

Na štědrý den ženská nadává manželovi: "Od rána furt něco žereš, večer uvidíš tak pi.. a ne zlaté prase"!
Manžel se zasměje a říká: "Ne-ne, já nemusím, já už ji vidím..."
Web Tomáše Halíka
18.02.2013 / 15:54
Extra třída pro ty co mají něco v hlavě a vědí, že myšlení bolí...

mons. Prof. PhDr. Tomáš Halík Th.D.


 NÁVŠTĚVNOST
 uplynulých 50 dní
Petr Grochal 14.11.2004 / 19:04 přečteno: 10769 x

Vloni když partička SkyLife propadla Snowkitingu, měli jsme pocit že jsme průkopníky v oboru a téměř nikdo se tímto odvětvím sportu nezabývá. Že je to trochu jinak jsme se dozvěděli hned od našeho prvního zákazníka, který nás ubezpečil že nabídku už má od Petra Grochala. Petr Grochal a jeho "Harakiri – kiteboarding" je parta která kitingem žije, a to co umí, stojí opravdu za to!
Redakce SkyLife
Rotace, transitions, board-off tricks, blind, heartattack, kiteloops, handlepasses… to je jen zlomek z toho, co může předvést nový člen HARAKIRI kiteboarding teamu. Ano, po dlouhém a důkladném výběru je to tady a HARAKIRI kiteboarding team vám může představit toho nejlepšího z nejlepších, svého nového pro-ridera.

Říkají mu Chicco, vlastním jménem Jakub Weck, teprve osmnáctiletý Čechoslovák žijící v Žilině a trénující především na rakouském Neusiedleru. To byl taky důvod, proč byl v Čechách a na Slovensku poměrně neznámý. Teď si jej však bere pod svá ochranná křídla HARAKIRI kiteboarding team a výrobce kiteboardového vybavení NAISH tak, aby mohl ještě více rozvinout své schopnosti a nadání.

“Chicco je bezesporu výborný rider,” říká Petr Grochal z HARAKIRI kiteboarding teamu a dodává: ”ale současně je na svůj mladý věk velice ambiciózní, svědomitý, ví co chce a jde tvrdě za svým cílem. Vybrali jsme si ho právě pro tyto vlastnosti.” Zkušenosti má Chicco taky s výukou kiteboardingu a snowboardingu, které jistě zúročí při kurzech kite triků, které, jak nám řekl Grochal, HARAKIRI kiteboarding team připravuje pro příští sezónu. “Jsme rádi, že se Chicco k nám přidal, že jej můžeme podpořit a věříme, že přispěje k propagaci kiteboardingu v Čechách a na Slovensku a k dalšímu zlepšení služeb, které náš team poskytuje”, uzavřel Grochal.

Od počátku svého kitování jezdí Chicco na kitech NAISH, kterým, jak sám říká, vděčí za to, co umí. “Na NAISHa sa môžem vždy a naprosto spoľahnúť. Sú to výborné hračky. S podporou od NAISHa sa môžem sústrediť len na to, jako dávať nové triky, kite a doska sa postarajú o ostatné”, říká Chicco a dodává: “verím, že s novou podporou HARAKIRI kiteboarding teamu môžem na pretekoch v tvrdej konkurenci riderov uspeť ešte lepšie”.

S Chiccem se budete moci setkávat nejen na stránkách www.harakirikiteboarding.cz, kde bude postupně předávat své zkušenosti z jednotlivými draky a prkny, popisovat některé ze svých triků, ale také během většiny výjezdů HARAKIRI kiteboarding teamu za větrem. Na těchto výjezdech ájemcům Chicco poradí nejen ohledně ježdění, ale taky ohledně výběru vhodného vybavení.


Přidat názor (max. 1000 znaků)
Napište do políčka součet 1 a 6

Názory k článku