pro kiting a paragliding
reklamní blok
Já nemusím...
05.12.2012 / 08:30

Na štědrý den ženská nadává manželovi: "Od rána furt něco žereš, večer uvidíš tak pi.. a ne zlaté prase"!
Manžel se zasměje a říká: "Ne-ne, já nemusím, já už ji vidím..."
Web Tomáše Halíka
18.02.2013 / 15:54
Extra třída pro ty co mají něco v hlavě a vědí, že myšlení bolí...

mons. Prof. PhDr. Tomáš Halík Th.D.


 NÁVŠTĚVNOST
 uplynulých 50 dní
manci 14.11.2004 / 15:56 přečteno: 3992 x

Ano, děvčata a chlapci, je tomu přesně rok, co jsme se sešli v dnes již "legendární" Tlusté Myši. Tenkrát jsme se sešli za účelem rozbití ciferníku Bukačovi jako reakci na jeho článek a následnou diskusi na SkyFly. Posléze se z Bukače vyloupla zajímavá, leč celkem "normálně" vypadající postavička. Jak konstatovali nezávisle na sobě známé osobností českého paraglidingu.
10.2.2004 byla Tlustoprdka opravdu vydařená. Bukač bloknul stůl pro 15 lidí od 18:00. Dostavil jsem se v půl sedmé a jsa seřván pinglem ať se teda pěkně rozšoupnu, když už jsem teda sám u tak velkého stolu objednal jsem pívo a čekal..

Po půl hodině se dostavil Skřivan s Tomášem Mrchevkou von Raná. A pal už se to hrnulo! Celá přední část hospody byla narvaná paraglidisty a spřízněnými dušemi kteří přicházeli a odcházeli a ve vrcholné fázi jich tam Bukač napočítal 25! Byla to taková malá svatba. Dostavili se i postavičky z různých konců parasvěta: Patric von Mravenec a Markus Aurelius ze Šumperka, Šikec z Brna, Dvořka s dvěma holčičkami, MB enkláva včele s Kukulínem, Kája Hubl z Hranic na Moravě tentokrát bez Kačky, Ranská enkláva, zástupci "Klubu přátel Krplova" a domorodci včetně lidiček se kterými jsme se navzájem seznamovali.

Bohužel jsem musel v deset vyrazit směr Třešňovec takže jsem propásnul vyvrcholení jež prý bylo asi v půl druhé.

Za zorganizování pěkného posezení dekuji Bukačovi a přeji mu pěknou, druhou, tentokrát již ZÁVODNÍ, sezónu v jeho leteckém životě! přikládám pár fotek k nahlédnutí.


Přidat názor (max. 1000 znaků)
Napište do políčka součet 6 a 2

Názory k článku